ساز و کار ساز و کار ساز و کار
0991-1264561 0935-4349089
9 صبح - 8 شب
تهران

✅️ ترمز پله ⭕ خرید ترمز گیر پله و ضد لغزش پله ارسال ترمز پله به سراسر کشور⭕️

 • خانه
 • ✅️ ترمز پله ⭕ خرید ترمز گیر پله و ضد لغزش پله ارسال ترمز پله به سراسر کشور⭕️

قیمت ترمز پله ها بر اساس متر طول میباشد

شماره تماس و مشاوره رایگان:
0935-4349089
0991-1264561
میزبان صدای گرم شما هستیم

                 ارسال ترمز پله


ارسال ترمز پله به سراسر ایران در سریع ترین زمان ممکن

با بسته بندی کاملا ایمن

                               ترمز پله استاندارد


دارای استاندارد کارخانه ای 

از سازمان ملی استاندارد

 

                              پشتیبانی


پشتیبانی 24 ساعته 

هر روز هفته حتی روز های تعطیل

 

ارسال ترمز پله

ارسال ترمز پله به سراسر ایران در سریع ترین

زمان ممکن با بسته بندی کاملا ایمن


 

ترمز پله استاندارد

دارای استاندارد کارخانه ای 

از سازمان ملی استاندارد


 

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

هر روز هفته حتی روز های  تعطیل

 


 

ترمز پله

دسته بندی ترمز پله

دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب و محصولات را مشاهده کنید 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما روی راه ارتباطی مورد نظر خود کلیک کنید

شماره تماس : 09354349089 

 ترمز پله چیست ؟ گذر شما در طول روز حتما به استفاده از پله ها میخورد و پله هایی که همیشه مستعد ایجاد خطر هستند. خطر هایی همچون لغزیدن از پله ها و افتادن از آن ها که ممکن است خسارت جبران ناپذیری را برای افراد داشته باشد.
دقیقا در همین زمان است که سر گیر پله خودش را نشان میدهد. محصولی که نیاز آن برای هر فردی اجساس میشود. ترمز پله که شاید به نام های دیگری مانند: ترمز گیر پله، سرعت گیر پله، سرگیر پله و یا ضد لغزش پله شنیده باشید. اما میخواهیم کمی دقیق تر بررسی کنیم تا با محصولات ساز و کار که ضد لغزش پله ها تا چه اندازه مفید هستند و ویژگی های آنها مانند انواع مدل ها و قیمت آنهارا را مورد بررسی قرار بدهیم.

ترمز پله چیست؟

ترمز پله محصولی است که در لبه پله ها نصب میشود و با ایجاد اصطحکاک و سایش بر روی کف کفش باعث میشود قدم برداشتن روی پله ها ایمن تر شود و مانع لیز خوردن افراد باشد.اما این تنها کار سر گیر پله نیست مدل هایی دیگری ازسرعت گیر پله  وجود دارد به به انها ترمز پله آلومینیومی میگویند این ترمز پله ها علاوه بر اینکه از لیز خوردن افراد جلوگیری میکند دارای نمای بسیار زیبا و مدرن و مینیمال و همینطور باعث پاک شدن کف کفش از گل و لای و سنگ ریزه ها میشود.
ترمز پله ها در انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام برای فضایی ساخته شده است و کارایی مختص به خودش را دارد از انواع ترمز پله های سیلیسی یا لاستیکی تا ترمز پله های آلومینیومی و ترمز پله های ال ای دی دار.
ساختار سر گیر پله ها به مدل آنها بستگی دارد اصولا مدل های  آلومینیومی دارای شاسی آلومینیومی هستند و ضد لغزش پله دیگر با توجه به مدل آنها ماده سازنده اصلی آنها فرق میکند. حالا به بررسی انواع مدل های آن میپردازیم.

انواع ترمز پله

تا به اینجا با ترمز پله که به ترمز گیر پله، سرگیر پله، سرعت گیر پله .ضد لغزش پله مشهور هستند آشنا شدیم اما حالا به بررسی انواع مدل های محصول میپردازیم و آنهارا مورد بررسی قرار میدهیم

ترمز پله آلومینیومی

ترمز پله

ترمز پله آلومینیومی و خصوصیات آن

ترمز‌ پله آلومینیومی با هدف افزایش ماندگاری و مقاومت از آلومینیوم آندایز شده ساخته می‌شود. این ترمز پله دارای دو لایه نواز پی‌وی‌سی (PVC) با ضد لغزش و یک‌لایه شب‌تاب است. با این ترکیب، ایمنی و دوام بی‌نظیری در این نوع ترمز پله به وجود می‌آید.

ویژگی‌های برجسته ترمز پله آلومینیومی

یکی از خصوصیات برجسته ترمز پله آلومینیومی، نبشی آلومینیومی رمپ دار آن است که تا ۵ سانتیمتر از لبه پله را پوشش می‌دهد. این ویژگی به عنوان یک محافظ موثر برای لبه پله عمل می‌کند و در عین حال از خطر شکستگی و لب پر شدن لبه پله جلوگیری می‌کند.

روش‌های نصب ترمز پله آلومینیومی

ترمز پله آلومینیومی به دو روش مختلف قابل نصب است. روش ابزاری مانند پیچ و رول پلاک (که نیاز به سوراخ کردن پله دارد) و چسب کردن به لبه پله. روش چسب‌زنی به عنوان یک روش ساده و بدون نیاز به سوراخ کردن، امکان نصب آسان را فراهم می‌کند.

ترمز پله آلومینیومی و ایمنی فضا

یکی از اهمیت‌های بزرگ ترمز پله آلومینیومی، تضمین ایمنی در فضاها است. جنس محکم آلومینیوم و ویژگی‌های ضد لغزش PVC باعث جلوگیری از لغزندگی و افزایش اطمینان در پله‌ها می‌شود. این ویژگی‌ها همچنین موجب جلوگیری از شکستگی و لب پر شدن لبه‌های پله می‌شوند.

قیمت ترمز پله آلومینیومی

عوامل تعیین قیمت ترمز پله آلومینیومی

قیمت ترمز پله آلومینیومی تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد که در اینجا به تشریح برخی از این عوامل می‌پردازیم:

1. جنس و کیفیت

مهمترین عامل در تعیین قیمت ترمز پله آلومینیومی، جنس و کیفیت استفاده شده در ساخت آن است. استفاده از آلومینیوم آندایز شده با کیفیت و مقاومت در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی می‌تواند قیمت را افزایش دهد.

2. ویژگی‌های خاص

مواردی نظیر لایه‌های نواز ضد لغزش پی‌وی‌سی (PVC) و لایه شب‌تاب، ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند تأثیر مستقیم بر قیمت داشته باشند. وجود این ویژگی‌ها می‌تواند ایمنی و دوام را به ترمز پله افزوده و قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

ایمنی و ارزانی در یک محصول

ترمز پله آلومینیومی با ترکیب ایمنی و دوام در یک محصول، انتخابی هوشمندانه برای فضاهایی است که ایمنی و کارایی در پله‌ها اهمیت دارند. با در نظر گرفتن عوامل مختلف در تعیین قیمت، می‌توانید یک ترمز پله با ارزش و مناسب را انتخاب کنید.

لب پله چیست؟ 

لب پله یا لبه گیر پله چیست؟

لب پله از نام های دیگر ترمز پله میباشد که در بازار به این اسم نیز شناخته میشود چون این محصول لبه پله را میپوشاند به لب پله نیس شناخته میشود. لب پله آلومینیومی و دیگر مدل های لب پلهرا میتوانید از شرکت ساز و کار تهیه کنید.

انواع محل های نصب ترمز پله 

محل های نصب ترمز پله

ترمز پله سیلیسی:

ترمز پله سیلیسی

ترمز پله سیلیسی یکی از سر گیر پله پرکاربرد که ممکن است در محل های مختلفی آن را دیده باشید. ساختار ترمز پله سیلیسی از دانه های سیلیس میباشد که به وسیله چسب مخصوص به صورت متراکم پاشیده شده است. سر گیر پله سیلیسی در دو عرض ۵ و ۱۰ سانت تولید میشود. این ترمز گیر پله در دو مدل آلومینیومی و پشت چسبدار تولید میشود.

قیمت ترمز پله سیلیسی

قیمت ترمز پله سیلیسی به انتخاب شما از این مدل بستگی دارد چرا که در دو نوع پشت چسبدار و بدون چسب عرضه میشود. همینطور در دو عرض 5 و 10 سانت نیز میباشد که این مورد نیز روی قیمت ترمز پله سیلیسی تاثیر دارد 

 

 

ترمز پله لاستیکی:

ترمز پله لاستیکی

سر گیر پله لاستیکی مدل دیگری از ترمز پله ها میباشد که جنس اصلی آن همانطور که از اسمش مشخص است از لاستیک تماما مسلح شده ساخته شده است. سرعت گیر پله لاستیکی فقط در رنگ مشکی موجود میباشد. که به دلیل طبیعت این ماده است چرا که لاستیک در طبیعت فقط به رنگ مشکی است. اما اگر به دنبال رنگ بندی هستید میتوانید از ترمز پله PVC (سر گیر پی وی سی) که همانند ضد لغزش پله  لاستیکی است استفاده کنید ترمز پله پی وی سی دارای رنگبندی های مختلفی میباشد. سر گیر پله لاستیکی دارای شیارهایی روی خود هستند که کار ایجاد اصطحکاک و از بین بردن گل و لای یا سنگ ریزه ها را از روی کفش انجام میدهند.

نوع اول: ترمز پله لاستیکی نود درجه

این نوع ترمز پله لاستیکی با زاویه نود درجه تولید می‌شود و دارای دو لبه با عرض 6 سانتی‌متر و شیارهایی به عمق تقریبی 4 میلی‌متر است. این ترمز پله بر روی لبه پله و پیشانی پله نصب می‌شود. روی لبه افقی آن که بر روی سطح قرار می‌گیرد، شیارهایی وجود دارد که جلوی لغزش را می‌گیرند. لبه عمودی آن به پیشانی پله متصل می‌شود.

روش نصب این ترمز پله لاستیکی به این صورت است که با استفاده از چسب صنعتی مخصوص PVC به سطح نصب می‌شود.

نوع دوم: ترمز پله لاستیکی تخت

در این نوع، ترمز پله لاستیکی به صورت یک نوار تخت با عرض 6 سانتی‌متر تولید می‌شود. همانند مدل نود درجه، دارای ضخامت 4 میلی‌متر و شیارهای طولی جهت جلوگیری از لغزش می‌باشد. این ترمز پله با فاصله 5 سانتی‌متر از لبه پله بر روی سطح نصب می‌شود.

روش نصب این نوع ترمز پله لاستیکی نیز با استفاده از چسب صنعتی مخصوص PVC به سطح اجرا می‌شود. همچنین، در روش دوم، می‌توان از چسب‌های دو طرفه صنعتی نیز برای نصب استفاده کرد.

قیمت ترمز پله لاستیکی 

در قیمت ترمز پله لاستیکی نیز عرض انتخابی شما که 5 سانت یا 10 سانت باشد یا اینکه چسبدار باشد یا بدون چسب بستگی دارد این عوامل تعیین کننده قیمت ترمز پله لاستیکی میباشد.

ترمز پله سمباده ای :

ترمز پله سمباده ای

ترمز پله سمباده‌ای یک نوع ترمز پله است که از جنس سمباده‌ای ساخته می‌شود. این ترمز پله به صورتی تولید می‌شود که دارای پشتی چسب‌دار است و بیشتر در مکان‌های داخلی با تردد کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای نصب ترمز پله سمباده‌ای، به راحتی می‌توان چسب آن را جدا کرده و در محل مورد نظر نصب کرد.

سر گیر پله سمباده ای این مدل  که دارای محبوبیت فراوانی است . این سر گیر پله  از جنس سمباده که به نامهای ترمز پله سنباده ای ، ترمز پله سمباده ای نیز شناخته می شود سمباده در واقع یک نوع کاغذ مقوایی و یا پارچه ای می باشد که در آن دانه های سخت کار سایندگی را بر عهده دارند به وسیله چسب های مخصوص و ضد آب نصب گردیده . تو مثل سمباده نیز وظیفه ساییدن کف کفش و ضد لغزش شدن برای تردد را بر عهده دارد. سر گیر پله سمباده ای در سه مدل مشکی ، زرد مشکی ، مشکی همراه نوار شب تاب عرضه می شود.

قیمت ترمز پله سمباده ای 

ترمز پله های سمباده ای به سه دسته ساده ,شبتاب دارو رنگی تقسیم میشوند.قیمت ترمز پله سمباده ای به انتخاب شما بستگی دارد که کدام مدل را مناسب برای فضای خود میدانید.

استفاده از ترمز پله سمباده ای در داخل ساختمان

ترمز پله سمباده ای، یکی از ابزارهای ایمنی حیاتی برای پله های داخلی ساختمان هاست. در برخی از موارد، ترمز پله ها مناسب برای استفاده در شرایط بیرونی از ساختمان ها نیستند. اما برای داخل ساختمان ها، شرکت پاخور توصیه می‌کند که از ترمز پله سمباده ای استفاده شود. در فصول سرد، شرایط جوی نامناسب می‌تواند باعث چسبندگی ترمز پله سمباده ای شود. به همین دلیل، استفاده از این نوع ترمز پله در داخل ساختمان‌ها می‌تواند به جلوگیری از لغزندگی پله‌ها و حتی حوادث ناشی از سر بودن سرامیک پله‌ها در ورودی اتاق‌ها کمک کند.

ایمنی بیشتر با ترمز پله سمباده ای

ترمز پله سمباده ای جهت ایمنی بیشتر بر روی پله‌ها نصب می‌شود. این ترمزها از جنس سمباده ای ساخته شده و می‌توانند به طور موثری از لغزندگی جلوگیری کنند. این مزیت بسیار مهمی است، به ویژه در مکان‌های با تردد بالا که ایمنی افراد اولویت دارد.

اندازه و ابعاد مناسب

ترمز پله سمباده ای دارای ابعاد مختلفی است، اما عرض‌های 2.5 سانتی متر و 5 سانتی متر بیشترین رایجی هستند. این ابعاد باعث می‌شوند که ترمز پله جلویی پله را تحت شعاع قرار دهد. همچنین، طول ترمز پله‌های سمباده ای قابل تنظیم است تا با نیازهای کاربران هماهنگ شود.

قیمت ترمز پله سمباده ای

قیمت ترمز پله سمباده ای بسته به نوع انتخابی کاربران و طول مورد نظر محاسبه می‌شود. همچنین، نوع ترمز پله سمباده ای نیز بر تعیین قیمت تأثیرگذار است. در شرکت تولیدی پاخور، ترمز پله سمباده ای به صورت رول با عرض 5 سانتی متر و طول 15 متر تولید می‌شود. این گزینه‌های متنوع به کاربران امکان انتخاب براساس نیاز و سلیقه خود را می‌دهند.

در کل، ترمز پله سمباده ای باعث افزایش ایمنی و زیبایی پله‌ها می‌شود. این ابزار ایمنی به راحتی قابل نصب بر روی پله‌هاست و در مکان‌های مختلف از جمله داخل ساختمان‌ها، اداره‌ها، پاساژ‌ها، و پله‌های اضطراری مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین، انتخاب ترمز پله سمباده ای می‌تواند به افزایش ایمنی و جلب توجه بر روی پله‌ها کمک کند.

اگر به دنبال افزودن یک لمسه ایمنی و زیبایی به پله‌های داخلی ساختمان خود هستید، ترمز پله سمباده ای یک گزینه عالی است. همچنین، انتخاب ابعاد و نوع مناسب بر اساس نیازهای خود می‌تواند به شما کمک کند تا از بهترین ترمز پله برای پروژه خود استفاده کنید.

 

 راهنمای کامل برای نصب و استفاده از ترمز پله آلومینیومی

انواع روش های اجرا

1. پیچ و رولپلاک: راهی مطمئن برای دستیابی به امنیت و سرعت

استفاده از روش پیچ و رولپلاک یک راه حرفه‌ای و مطمئن برای نصب ترمز پله آلومینیومی است. این روش امکان استفاده سریع از پله‌ها را فراهم می‌کند و اطمینان از ثبات بیشتر در هنگام استفاده دارد.

2. چسب پلی‌اورتان: نصب بدون نیاز به سوراخکاری

در این روش، نیازی به سوراخ کردن پله‌ها نیست. با این حال، با توجه به زمان لازم برای دستیابی به چسبندگی حداکثر (7-8 ساعت)، از تردد بر روی پله‌ها در این بازه زمانی بهتر است اجتناب شود.

 

قیمت ترمز پله :

قیمت سر گیر پله به نوع و مدل انتخابی شما بستگی دارد اینکه از ضد لغزش پله ساده استفاده کنید و یا از ترمز پله های آلومینیومی کاملا مشخص است که سر گیر پله ای که در آن آلومینیوم به کار رفته باشد قیمت بالاتری نسبت به دیگر ترمز پله ها دارد و همچنین دارای مزایایی مانند طول عمر بیشتر کیفیت بیشتر و زیبایی است. برای مثال قیمت  سیلیسی از قیمت  آلومینیومی ارزان تر میباشد. برای مشاوره و دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید.

خرید ترمز پله:

برای سر گیر پله ابتدا باید مدل مورد نظر خود را از فروشگاه ما انتخاب کنید. سپس با ما تماس بگیرد راه های ارتباطی در سایت و در انتهای این مطلب قرار دارد . ولی بهتر است قبل از آن با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره و پیشنهادات آنهارا در زمینه ترمز پله بشنوید برای هر محلی سر گیر پله ای مناسب آن محل نیاز است. مثلا برای فضایی بیرونی که بارش باران نیز دارد سرگیر پله  سیلیسی یا ضد لغزش پله سمباده ای کاربردی نخواهد داشت و باید از ترمز پله آلومینیومی استفاده شود. برای خرید محصول پس از مشاوره لازم کافیست با ما در پیام رسان ها و یا از طریق شماره تلف تماس گرفته و ادامه سفارش خودر را انجام دهید.

مزایای استفاده از سرگیر پله در ساختمان‌ها

در ساختمان‌ها و مکان‌های عمومی، استفاده از پله‌های سرگیر دارای مزایای بسیاری است که نه تنها به افراد معمولی کمک می‌کند بلکه به مدیران ساختمان نیز امکانات اضافی ارائه می‌دهد. در این مقاله به برخی از مزایای استفاده از پله‌های سرگیر پرداخته خواهد شد.

صرفه جویی و کاهش هزینه‌های بازسازی

یکی از مزایای اصلی استفاده از پله‌های سرگیر، صرفه جویی در هزینه‌های بازسازی و تعمیرات است. لبه پله‌ها بخصوص در مکان‌های پر تردد، به فرسایش و ضربه‌های مکرر از کفش‌ها واقعیت دارند. با استفاده از ترمز پله، می‌توان به راحتی لبه پله را محافظت کرده و از نیاز به تعویض کامل پله‌ها جلوگیری کرد. این اقدام نه تنها هزینه‌ها را کاهش می‌دهد بلکه همچنین زمان و انرژی مورد نیاز برای بازسازی را نیز صرفه‌جویی می‌کند.

تنوع در طراحی و متریال

در بازار امروزه، تعداد زیادی از مدل‌های پله‌های سرگیر با انواع متریال‌ها و طراحی‌ها موجود است. این تنوع به مدیران ساختمان امکان می‌دهد تا پله‌هایی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیازهای آنها مطابقت دارد. از پله‌های چوبی گرفته تا پله‌های فلزی با روکش‌های ضد لغزش، انواع مختلفی از پله‌ها در دسترس هستند. این امکان به ساختمان‌ها اجازه می‌دهد تا طراحی داخلی خود را به بهترین شکل ممکن ارتقاء دهند.

افزایش ایمنی

یکی از جنبه‌های مهم در انتخاب پله‌های سرگیر، ایمنی است. ویژگی‌هایی که به بیشتر دیده شدن لبه پله‌ها کمک می‌کند، ایمنی را تضمین می‌کند. این کالا لبه‌های پله‌ها را برای کسانی که از آنها استفاده می‌کنند قابل مشاهده می‌کند و به ساختمان‌ها کمک می‌کند تا با قوانین ایمنی مختلف مطابقت داشته باشند. همچنین، گزینه‌هایی برای مواد ضد لغزش وجود دارد که با برداشتن منبع نور در تاریکی می‌درخشند و در هنگام قطع برق و موقعیت‌های اضطراری به راحتی می‌توان از پله‌ها عبور کرد. این اقدامات به افراد کمک می‌کنند تا در شرایط نامساعد هم ایمنی خود را حفظ کنند.

تعمیر و نگهداری آسان

با استفاده از پله‌های سرگیر، تعمیر و نگهداری آسانتر از پله‌های سنتی است. برخی مدل‌های آلومینیومی به رویه‌های لاستیکی مجهز هستند که بعد از فرسایش فقط همان قسمت لاستیکی تعویض می‌شود و شاسی آلومینیومی آن نیاز به تعویض ندارد. مدل‌های دیگر نیز به راحتی قابل تعویض هستند به این صورت که به سادگی ترمز پله فرسوده را بردارید، چسب قدیمی را بتراشید و یک لایه چسب جدید قرار دهید، سپس محصول جدید را در جای خود محکم کنید. این عملیات‌ها باعث طولانی‌تر شدن عمر پله‌ها می‌شوند و همچنین هزینه تعمیرات را به حداقل می‌رسانند.

به عنوان یک سازه اساسی در ساختمان‌ها، پله‌های سرگیر با مزایای زیادی همراه هستند که از جمله‌ی آنها می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه‌های بازسازی، تنوع در طراحی و متریال، افزایش ایمنی و تعمیر و نگهداری آسان اشاره کرد. با انتخاب و استفاده از پله‌های سرگیر مناسب، می‌توان به بهبود کیفیت و ایمنی مکان‌های عمومی و ساختمان‌ها کمک کرد.

سوالات متداول کاربران در مورد ترمز پله

ترمز پله از کجا بخرم؟

خرید ترمز پله مهم است و باید به دقت انجام شود. با انتخاب ترمز پله با کیفیت بالا، می‌توانید ایمنی خود و دیگران را تضمین کنید. حتما برای شما هم سوال پیش آمده که ترمز پله از کجا بخرم؟ کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان را دریافت کنید سپس ترمز گیر پله مد نظر خود را خریداری کنید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 4.7]

نظرات (8)

 • علی عباسی

  دسامبر 7, 2023 - 7:04 ق.ظ

  دوام ترمز پله ها چقدره میشه همه جا ساتفاده کرد ازشون؟

  • parsico

   دسامبر 13, 2023 - 5:28 ق.ظ

   با سلام ترمز پله بر اساس محل مورد استفاده شما فرق میکنند برای مثال اگر محل شما پر تردد هست بهتره از ترمز پله های آلومینیومی استفاده کنیدبرای مثال مدارس از محل های پرتردد حساب میشه و اگر تردد شما کم است میتوانید از ترمز پله هیا سمباده ای سیلیسی یا لاستیکی هم استفاده کنید

 • محمد حسین

  دسامبر 10, 2023 - 6:46 ب.ظ

  ارسال سفارش چقدر زمان میبره پشتیبانی چجوری اصلا ؟

  • sazookar

   دسامبر 13, 2023 - 5:34 ق.ظ

   با سلام بستگی به سفارش شما و شهر شما دارد اگر ترمز پله های آلومینیومی باشه باید برش خوردهو مونتاژ بشه تا ارسال بشه براتون که زمان بر هست کمی چون تمامی محصولات تولید خودمون هست اگر برای مثال ترمز پله های سیلیسی یا ترمز پله سمباده ای باشه به صورت رولی حاظر است و سریع ارسال میشه و بستگی به مقصد شما هم داره برای ارسال نیز به هر جای ایران امکان پذیر است

 • خلیلی

  دسامبر 13, 2023 - 7:10 ب.ظ

  ممنون بابت پشتیبانی و پیگیری خوبتون محصول من به دستم رسید همه چی عالی بو فقط فقط ایشالا تخفیف هم بدید عالیه 😅

  • sazookar

   دسامبر 20, 2023 - 6:17 ق.ظ

   با سلام ممنون از نظر شما انجام وظیفه بود انشالا در خرید های بعدی به روی چشم آقای خلیلی

 • احسان

  دسامبر 26, 2023 - 12:51 ب.ظ

  بسته من هم رسید عالی بود ممنون بسته بندی عالی داشت

  • sazookar

   ژانویه 9, 2024 - 3:14 ب.ظ

   درود به شما خواهش میکنم انجام وظیفه بود

پیام بگذارید

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X